ТРЕБИЊЕ │ Кошаркаши „Леотара“ побиједили су вечерас на свом терену екипу „Варде ХЕ“ из Вишеграда резултатом 94:83 (17:13, 22:21, 30:28, 25:21) у утакмици 20. колу Прве мушке лиге Републике Српске.

Након изједначене двије четвртине, у којој су оба ривала имала своје минуте – Требињци у трећем периоду стижу до прве осјетније прености - плус 14, а средином четвртог и коначно ломе отпор гостију из Вишеграда – када је предност достигла и максималних 20 поена.

Код домаћина дабл-дабл учинак имао је Милидраговић са 18 кошева и 10 скокова. И  Дамјановић је постигао 18 поена, а двоцифрени у кош учинку још су били Милошевић са 16, Раичевић са 14 и Шакотић са 12 постигнутих поена.

Била је ово 16 овосезонска побједа „Леотара“ у првенству Српске, колико има и првопласирани на табели - ОКК „Борац“, с тим што су Требињци одиграли утакмицу мање од Бањалучана.