Медаље за КБС Требиње

ФОЧА │ У Фочи је јуче одржано првенство Републике Српске за пионире и наде  у каратеу на коме је наступило  36 клубова са 420 такмичара, а такмичари из Клуба борилачких спортова Требиње освојили су 13 медаља – 1 златну, 7 сребрних и 6 бронзаних. Златну медаљу је освојила Анастасија Копривица, пионирка у конкуренцији до 44 килограма.

Сребрне медаље су освојили Екипа у борбама мушке наде (Растко Спаић, Александар Бошњак Матија Крунић и Стефан Албијанић), Јана Вујовић пионирка- 37 кг, Марко Перишић пионир – 45 кг, Алекса Вулетић пионир – 50 кг, Радомир Бутулија пионир – 37 кг, Растко Спаић наде – 42 кг, Александар Бошњак наде + 52 кг. Бронзаним медаљама су се окитили  Јелена Чичковић пионирка – 34 кг,  Стеван Драпић пионир – 35 кг, Аљоша Ћурић нада + 52 кг, Матија Крунић нада – 50 кг, Стефан Албијанић нада + 52 кг и Екипа пионирке (Анастасија Копривица, Ивана Цвијетић, Јелена Чичковић и Јана Вујовић).

У овом клубу сматрају да су, како наводе, крајње чудним суђењем оштећени у неколико  финалних мечева. Крајем мјесеца се одржава Првенство Босне и Херцеговине ,а већ у суботу Клуб борилачких спортова Требиње ће наступити на међународном турниру у Даниловграду .