Рукометаши поражени у Грачаници

Рукометаши „Леотара“ поражени су синоћ на гостовању екипи „Грачанице“ резултатом 24:20, полувријеме 13:9, у утакмици 9. кола Премијер лиге БиХ.

Требињци су добро ушли у сусрет и након десетак минута утакмице стекли предност од 7:3, да би већ до полувремена домаћи, на крилим подршке својих навијача, стигли до потпуног преокрета и четири гола предности, коју су одржавали и највећим дијелом другог полувремена.

Са три везана гола, осам минута прије краја меча, „Леотар“ смањује вођство домаћих на 19:18, али им је до краја недостајало снаге и концентрације за нови преокрет.

Уз похвале на рачун игре гостију из Требиња, медији у Грачаници издвајају и гол рукометаша „Леотара“ Александра Гленџе који се ријетко виђа на нашим теренима – из пируете у скоку са 9 метара, а који је на ноге дигао и навијаче домаћег клуба.

Требињци у девет првенствених утакмица имају шест побједа и три пораза, а четврти су на табели Премијер лиге БиХ.

У Требиње наредне суботе долази екипа „Локомитиве“ из Брчког.

Радио Требиње (извор и фото: Грачанички.ба)