Требињци најбољи на аутослалому на Козари

KОЗАРА I Ауто-мото картинг клуб „Леотар“ из Требиња освојио је прво мјесто на аутослалому који је протеклог викенда одржан на Kозари у оквиру ауто релија „Kозара – Сутјеска 2017“.

Чланови Ауто мото картинг клуба „Леотар“ из Требиња су на овом такмичењу остварили запажене резултате.

У класи „спринт“ Драго Пикула био је први, док је друго мјесто припало Ранку Бошковићу.

Предраг Вучинић освојио је прво мјесто, Мирко Атељевић је био други, а Ведран Шупић био је четврти у класи „серијских аутомобила“, док је у класи „спорт“ Максим Милинић освојио прво мјесто.

Према ријечима Милинића, секретара Ауто мото картинг клуба „Леотар“ ова трка се бодује за Шампионат БиХ.

„Након три завршена тамичења наш клуб је у генералном пласаману на првом мјесту. До краја године остале су још четири трке. Сљедећа трка је 18. августа, ‘Награда Требиња 2017’, која се вози на дионици магистралног пута ‘Алексина Међа – Тули'“, навео је Милинић.

На ауто слалому на Kозари учествовало је 11 клубова из БиХ.