Trebinjci najbolji na autoslalomu na Kozari

KOZARA I Auto-moto karting klub „Leotar“ iz Trebinja osvojio je prvo mjesto na autoslalomu koji je proteklog vikenda održan na Kozari u okviru auto relija „Kozara – Sutjeska 2017“.

Članovi Auto moto karting kluba „Leotar“ iz Trebinja su na ovom takmičenju ostvarili zapažene rezultate.

U klasi „sprint“ Drago Pikula bio je prvi, dok je drugo mjesto pripalo Ranku Boškoviću.

Predrag Vučinić osvojio je prvo mjesto, Mirko Ateljević je bio drugi, a Vedran Šupić bio je četvrti u klasi „serijskih automobila“, dok je u klasi „sport“ Maksim Milinić osvojio prvo mjesto.

Prema riječima Milinića, sekretara Auto moto karting kluba „Leotar“ ova trka se boduje za Šampionat BiH.

„Nakon tri završena tamičenja naš klub je u generalnom plasamanu na prvom mjestu. Do kraja godine ostale su još četiri trke. Sljedeća trka je 18. avgusta, ‘Nagrada Trebinja 2017’, koja se vozi na dionici magistralnog puta ‘Aleksina Međa – Tuli'“, naveo je Milinić.

Na auto slalomu na Kozari učestvovalo je 11 klubova iz BiH.