ДОБОЈ │ Рукометаши „Леотара“ поражени су синоћ на гостовању у Добоју од екипе „Слоге“ резултатом 31:28 (16:10), у првом сусрету прољећног наставка првенства Босне и Херцеговине.

Добојлије су још у првом дијелу меча успјеле да остваре осјетну предност, која је већ у 16. минути, након серије 5:0, износила 7 голова разлике. У наставку боља игра „Леотара“, који је десетак минута прије краја утакмице стигао и на минус два (23:21), али је нова серија домаћих вратила ривалима пет голова преимућства (26:21). До краја меча Требињци су само успјели да смање разлику за коначних 31:28.

Најбољи и најефикаснији на утакмици био је Јанковић из „Слоге“ са 11 голова, док су код Требињаца Јовановић и Гленџа постигли по седам голова.

У сљедећем колу Леотар иде у госте „Славији“ у Источно Сарајево.

Радио Требиње (Извор: РТВ Добој)