rukomet-leotar.JPG (155 KB)

Рукометаши „Леотара“ поражени су вечерас у Требињу од добојске „Слоге“ резултатом 23:28, полувријеме 13:17, у заосталој утакмици 5. кола Премијер лиге БиХ.

Ово је био први овосезонски пораз Требињаца пред својим навијачима - а укупно четврти у седам одиграних утакмица првенства.

Прву осјетнију предност гости стварају крајем првог полувремена, а успијевају да је одрже и током већег дијела наставка. Дванаест минута прије краја сусрета Требињци су успјели да изједначе 20:20, али је завршница сусрета опет припала гостима који серијом стижу до важних бодова на гостовању.

Најбољи стријелци у домаћој екипи били су Миличевић са 9 и Милојевић са 3 гола.

„Изгубили смо утакмицу већ у првом полувремену. Једноставно, данас нам ништа није полазило од руке – ни одбрана, ни напад. Одиграли смо нервозну утакмицу, без икаквог разлога. Слога је вечерас била паметнији противник“, кратко је прокоментарисао вечерашњи пораз тренер домаћих Дарко Таврић.