rukomet-leotar.JPG (155 KB)

Rukometaši „Leotara“ poraženi su večeras u Trebinju od dobojske „Sloge“ rezultatom 23:28, poluvrijeme 13:17, u zaostaloj utakmici 5. kola Premijer lige BiH.

Ovo je bio prvi ovosezonski poraz Trebinjaca pred svojim navijačima - a ukupno četvrti u sedam odigranih utakmica prvenstva.

Prvu osjetniju prednost gosti stvaraju krajem prvog poluvremena, a uspijevaju da je održe i tokom većeg dijela nastavka. Dvanaest minuta prije kraja susreta Trebinjci su uspjeli da izjednače 20:20, ali je završnica susreta opet pripala gostima koji serijom stižu do važnih bodova na gostovanju.

Najbolji strijelci u domaćoj ekipi bili su Miličević sa 9 i Milojević sa 3 gola.

„Izgubili smo utakmicu već u prvom poluvremenu. Jednostavno, danas nam ništa nije polazilo od ruke – ni odbrana, ni napad. Odigrali smo nervoznu utakmicu, bez ikakvog razloga. Sloga je večeras bila pametniji protivnik“, kratko je prokomentarisao večerašnji poraz trener domaćih Darko Tavrić.