Чланови Атлетског клуба “Леотар” освојили су 10 медаља: двије златне, пет сребрених и три бронзане на данас одржаном појединачном дворанском првенству БиХ у Сарајеву за цицибане/ке, пионире/ке, дјечаке/це.

Учествовало је 12 такмичара из требињског Атлетског клуба у четири различите дисциплине.

Златне медаље освојиле су: Срна Данојлић - 60м са резултатом 9,14 у категорији “цицибанке” и Јована Крзић - 60м препоне са резултатом 10,76 у категорији “пионирке”.

Сребрене медаље припале су: у категорији “цицибан”, скок у вис: Васји Ребац - 110 цм и Срни Данојлић - 115цм, Бојану Долини, кугла – 12,56м у категорији “дјечак”, Анастасији Јањић, 60м препоне – 9,41 у категорији “дјевојчице” и Јовани Кржић, скок у вис – 1,25м у категорији “пионирке”.

Бронзане медаље освојили су: Павле Пажин, скок у вис - 110 цм у категорији “дјечаци” и Сара Мијановић, 60м – препоне - 10,99 у категорији “пионирке”.

Чланице Атлетског клуба „Леотар“ Јована Кнежевић, Катарина Пажин, Кристијана Кушић и Кристина Долина су поправиле лични рекорд.