vinogradi

ТРЕБИЊЕ │ У насељу Виногради данас је асфалтирана улица Љуба Мићевића, дужине 95 и ширина 6 метара, за шта је из градског буџета издвојено 12.000 КМ, саопштено је на службеној страници Града Требиња.

Извођач радова је „Херцеговина путеви“ доо.

Асфалт ће коначно добити и Војвођанска улица у насељу Обалина, на свега 300 метара од центра града, потврдио је градоначелник Требиња Славко Вучуревић, након састанка са мјештанима овог насеља. obalina

Из надлежног градског одјељења, чији су стручњаци већ били на терену, потврђено је да ће радови почети ускоро.

„Ми не трошимо средства на сједељке и пијанке, већ на градску инфраструктуру. Тако да ћемо и овим људима овдје асфалтирати улицу, да и ово буде дио урбане средине, као што и јесте, а од њих само тражимо подршку нашим пројектима у којима ћемо изграђивати град, радити инфраструктуру, а што је најбитније, доводити инвеститоре да се запосли овај народ. Према томе, само са поштеним и часним грађанима Требиња можемо за двије године препородити овај град“, истакао је Вучуревић за службену страницу Градске управе.

Вучуревић је додао да су до сада урађени километри асфалта, те да за ову годину предстоји још десетине километара, односно 35 улица, колико је зацртано. volujac

Асфалтирање пута дужине 400 метара у Волујцу завршено је јуче.

И ове радове финасирао је Град Требиње из буџета, а извођач је „Херцеговина путеви“.

РТ/Град Требиње

Фото: Град Требиње