ddsgsg.jpg (210 KB)

Такмичари Атлетског клуба „Требиње“ освојили су још три медаље другог дана Првенства Босне и Херцеговине за јуниоре и јуниорке, одржаног у Рогатици.

Срђан Шуковић бриљирао је освојивши двије златне медаље, у троскоку и скоку у вис, док је Божидар Матковић освојио бронзану медаљу у троскоку.

Атлетичари „Требиња“ такмичење су завршили са укупно седам освојених медаља, три златне, двије сребрне и двије бронзане, остваривши још један запажен успјех на државном првенству.