BIJELJINA | Lider SDS-a Mladen Bosić ponudio je na današnjem sastanku lideru SP-a Petru Đokiću mjesto premijera Republike Srpske u budućoj Vladi, u kojoj bi okosnicu skupštinske većine činio SDS, a u kojoj ne bi bilo SNSD-a.
Bosić je ovo izjavio nakon sastanka sa Đokićem u Bijeljini.
Đokić je rekao da će ovaj prijedlog iznijeti pred najviše organe SP-a.
BN TV
