
Предсједник Републике Српске Милорад Додик честитао је предсједнику Србије Александру Вучићу и Милошу Вучевићу предсједнику СНС-а побједу на изборима у Србији.
- Лично сам честитао вечерас Вучићу и Вучевићу побједу на изборима у Србији. Честитам свим грађанима који су гласали за напредак и просперитет и у овим изазовним међународним околностима изабрали политичку стабилност Србије - написао је Додик на друштвеној мрежи Икс.
Истакао је да је поносан на све људе из Републике Српске који су гласали на изборима и тиме показали додатну интеграцију са Србијом.
