Атлетичари „Леотара“ остварили су запажене резултате на првенство БиХ за млађе пионире, које је јуче одржано у Тузли.

Понајбоља је била Кристина Долина која је освојила титулу првакиње БиХ у дисциплини на 300 метара са резултатом 47.52, а поред овог резултата Кристина је освојила бронзану медаљу у дисциплини 80 метара препоне са резултатом 14.75.

У штафети 4 пута 100 метара за пионирке, атлетичарке Леотара - иако су биле знатно млађе од своје конкуренције - освојиле су треће мјесто и окитиле се бронзаном медаљом а наступале су у саставу Срна Данојлић, Сара Мијановић, Јована Кржић и Кристина Долина.

„Наши млађи атлетичари су се опробали у својим дисциплинама са старијом конкуренцијом и поправили своје личне рекорде и показале значајан ниво своје форме али и напредак који је из такмичења у такмичење све бољи и бољи“, кажу у клубу.