Рукометаши „Леотара“ уписали су и другу овосезонску побједу: тим Дарка Таврића вечерас је на свом паркету убједљиво славио против „Дервенте“ резултатом 37:31, у утакмици 4. кола Премијер лиге БиХ.

rk-leotar.JPG (200 KB)

Разиграни домаћи већ су у првом полувремену дали гостима до знања да бодови остају у Требињу. Након 12 минута игре Требињци долазе до пет голова вишка, што ће до краја сусрета бити и најмања резултатска предност домаћег клуба.

На одмор се отишло код резултата 21:16 за домаће, који у наставку рутински приводе меч крају повећавајући стечену предност. У завршници су имали и 10 голова разлике - 37:27, а тренер домаћих Таврић прилику да заиграју дао је и најмлађима у тиму.

Најефикаснији у екипи „Леотара“ били у Парежанин и Буква са 8 голова, те Милојевић са 7 погодака, док је голман Савовић забиљежио 11 успјешних интервенција.

Седмо мјесто на табели – са двије побједе, поразом и ремијем, биланс је требињских рукометаша у четири кола бх. првенства.

Наредног викенда „Леотар“ гостује у Маглају.