pozivnica(1).jpg (169 KB)

У Галерији Музеја Херцеговине сутра ће бити отворена изложба скулптура Ђорђа Арнаута, професора на Академији ликовних умјетности у Требињу,

Арнаут је до сада имао 47 самосталних изложби и 12 ауторских пројеката. Учествовао је на преко 500 колективних изложби, 54 сазива колонија, симпозијума и ликовних радионица, док му се више дјела налази стално постављених у простору и збиркама и колекцијама Музеја и галерија у Србији, Црној Гори, Босни и Херцеговини, Сјеверној Македонији, Хрватској и Румунији.

Добитник је више награда и признања.

Отварање изложбе је у 19 часова.