
У Галерији Музеја Херцеговине сутра ће бити отворена изложба скулптура Ђорђа Арнаута, професора на Академији ликовних умјетности у Требињу,
Арнаут је до сада имао 47 самосталних изложби и 12 ауторских пројеката. Учествовао је на преко 500 колективних изложби, 54 сазива колонија, симпозијума и ликовних радионица, док му се више дјела налази стално постављених у простору и збиркама и колекцијама Музеја и галерија у Србији, Црној Гори, Босни и Херцеговини, Сјеверној Македонији, Хрватској и Румунији.
Добитник је више награда и признања.
Отварање изложбе је у 19 часова.
