1407421.jpg (256 KB)

Požar na deponiji Uborak kod Mostara ponovo je aktiviran, iako je tokom noći i rano jutros bio pod kontrolom uz stalni nadzor vatrogasaca.

Iz Vatrogasne brigade dodaju da je na terenu dovoljan broj vatrogasaca i vatrogasnih vozila.

Na požarištu su tokom noći i jutra dežurala dva vozila i sedam vatrogasaca, a u Mostaru se još osjeti miris dima.

Požar na deponiji Uborak izbio je u ponedjeljak, 22. juna, a juče je stavljen pod kontrolu zatrpavanjem deponije zemljom.