IMG_9454.JPG (203 KB)

U šesnaestfinalu  Kupa BiH, trebinjski Leotar je poražen od premijerligaša ekipe Krupe iz Krupe na Vrbasu rezultatom 0:4.

Premijerligaš BiH je u svim segmentima bio bolji od člana Prve lige Republike Srpske i zasluženo pobijedio.

Sva tri gola gosti su dali nakon smušene reakcije domaće odbrane. Prvi gol dao je Blažević u 12. minutu, a Palić je u 20. i 34. minutu postigao i treći gol za svoju ekipu. U 73. minutu Mandić je bio strijelac četvrtog gola. To je bio i krajnji rezultat današnje utakmice koja je odigrana po prelijepom vremenu na stadionu u Policama.

Nakon utakmice trener Oleg Ćurić je rekao da je bio evidentan umor kod njegovih igrača koji ih je stigao nakon napornih utakmica u Kupu i prvenstvu.