Фудбалери „Леотара“ одиграли су на „Полицама“ неријешено 2:2 са „Слогом“ из Добоја утакмицу 21. кола Прве лиге Републике Српске.

fudbal-leo-slo.JPG (211 KB)

Гости су повели у 35. минуту преко Голубовића, да би домаћи, само неколико минута касније, изједначили из једанаестерца - након прекршаја над Максимовићем прецизан са „бијеле тачке“ био је Зечевић.

Већ у 45. минуту гости поново долазе до предности – а стријелац је био Буљубашић.

У другом полувремену углавном се игра пред голом Добојлија, а иницијатива домаћих исплатила се тек у 75. минути када Ристић погађа за ново изједначење.

Међутим, Требињцима је недостајало и снаге и времена за више од подјеле бодова.

Након још једног ремија, деветог у првенству, играчи Олега Ћурића имају 36 бодова и дијеле друго мјесто на табели са „Модричом“ и „Звијездом 09“.

Наредног викенда Требињце очекује гостовање лидеру на табели – екипи „Рудара“ у Приједору.