У Требињу ће се сутра одиграти прва утакмица четвртфинала Купа БиХ. Рукометашима „Леотара“ у госте долази Рукометни клуб „Слобода“ из Тузле.
„Сутра нас очекује велика борба. Наш основни циљ је побједа, да на реванш идемо спремни. Покушаћемо да имамо што бољи резултат. Ово није лак период јер нас у суботу очекује утакмица против Рукометног клуба 'Извиђач Аграм' Љубушки, затим реванш са Тузлом, па утакмица против Горажда. Али тренутно је фокус на овој првој утакмици против Слободе“, казао је Драгиша Kораћевић, тренер РK „Леотар“, на данашњој конференцији за новинаре.
Веселин Савовић, голман РK „Леотар“ и капитен каже да су играчи спремни за сутрашњу утакмицу.
„Сигурно играмо против тешког противника али и ми смо уиграни, вриједно смо тренирали, имали смо и паузу да се одморимо и надам се најбољем могућем исходу сутра“, каже Савовић.
Радован Уљаревић, пивот, најављује занимљиву утакмицу и апелује на навијаче да дођу и пруже подршку.
„Веома квалитетан противник. Али ми смо до сада доказали и показали да имамо квалитетан састав. Треба да уложимо доста воље и енергије да бисмо на реванш у Тузлу отишли са доста већом разликом“, истакао је Уљаревић.
Утакмица ће се играти у Спортској дворани „Милош Мрдић“ сутра од 18.30 часова.
