IMG-973097dfce3f89a89f38cbaf8b716c14-V.jpg (393 KB)

Rukometašice Leotara su učestvovale na tradicionalnom međunarodnom turniru „Voljenom gradu Mostaru“.

Turnir je uz tradicionalno dobru organizaciju odigran u veoma jakoj konkurenciji za Leotarov mladi tim. Osim Leotara nastupile su ekipe HŽRK Zrinjski iz Mostara član Premijer lige BiH. RK Trebjesa iz Nikšića član Prve lige Crne Gore i domaćin RK Lokomotiva iz Mostara.

Igralo se se po principu svak sa svakim. I ako smo poraženi u sva tri susreta, uspjeli smo da smo u jednom danu odigramo tri veoma zahtjevne utakmice i pokazali da će potencijal koji posjedujemo veoma brzo dati odgovarajuće rezultate u zvaničnim takmičenjima koja su ispred nas.

Prvo mjesto osvojio je HŽRK Zrinjski drugo RK Trebjesa treće RK Lokomotiva, a četvrto ŽRK Leotar. Najbolji strijelac turnira bila je Maja Knežević iz RK Lokomotiva.