IMG_4109.JPG (166 KB)

Kolika je šteta od sinošnjeg neverema u Trebinju? Do kada je rok deponiji Obodina i šta dalje? Hoće li Trebinje dobiti podzemne kontejnere? Ima li zainteresovanih za posao čistača ulica? Kako su komunalci završili 2019. godinu?

O ovim i drugim temama govorio je Nedeljko Lambeta, direktor a.d. „Komunalno“ Trebinje.

Razgovarala Dubravka Čolović.