
Predan i kontinuiran rad Karate kluba „Trebinje+“ potvrđen je odličnim rezultatima na Republičkom prvenstvu.
Filip Milinić je na svom prvom seniorskom nastupu osvojio treće mjesto u katama, dok je Dragica Drapić u kategoriji preko 68 kilograma stigla do titule viceprvakinje Republike.
Istovremeno, mlađi članovi kluba trenirali su na prestižnom „Golden Campu“ u Sarajevu, stičući dragocjeno iskustvo za nastavak sezone.
O postignutim rezultatima i planovima kluba govoriće trener Dejan Mirković.
Razgovarao Ratomir Mijanović.
