
„Очекује се долазак између 700 и 800 учесника, студената и младих професионалаца заинтересованих за енергетику и одрживе технологије“, потврдио је за Радио Требиње Саша Шћекић, члан организационог одбора СЕТ-а и истакао да нас очекују бројна изненађења, интерактивне презентације и прилике за упознавање лидера из индустрије.
У теми јутра, Шћекић нам је казао да овај догађај вриједи посјетити.
Опширније у разговору који је припремила Сунчица Пешић.
