
Требиње је наредног викенда домаћин четвртог и петог кола Сениорског првенства Босне и Херцеговине у ватерполу.
На Затвореном олимпијском базену „Ана Чучковић“, првог дана такмичења, од 18.00 часова, састаће се „Борац“ и „Јадран“, док ће од 19.30 часова играти „Инвиктум“ и „Торпедо“. Ватерполисти „Леотара“ ће од 21.00 час играти против екипе „Бања Лука“.
Другог дана првенства, од 10.00 часова, на програму је сусрет „Инвиктума“ и „Леотара“, док ће се од 11.30 часова састати „Јадран“ и „Торпедо“.
Из Ватерполо клуба „Леотар“ позвали су све љубитеље спорта да дођу на базен, подрже екипе и уживају у утакмицама најбољих сениорских ватерполо клубова у БиХ.
