Рукометаши „Леотара“ поражени су на свом терену од тузланске „Слободе“ резултатом 21:19, полувријеме 9:20, у утакмици 27. кола Премијер лиге БиХ.

rukomet-leotar.JPG (196 KB)

У једној од најслабијих партија ове сезоне, тим Дарка Таврића није успио ни да пружи достојан отпор гостима, који су од првог до посљедњег минута били бољи ривал на терену, а утакмицу ријешили у своју корист практично већ у првом полувремену.

Требињцима је ово 13 овосезонски пораз, а уписали су исто толико побједа, уз један неријешен исход.

„Слободу“ су до осамнаесте побједе у првенству предводили Един Клис са девет голова и голман Стојановић са 18 одбрана, док је у екипи „Леотара“ Владимир Томић постигао осам голова, Александар Милојевић четири, а три гола додао је Ајдин Смајлбеговић.

Требињци су тренутно 10 на табели са 27 бодова,  а у наредном колу гостују код екипе „Криваје“.