Јутро у Требињу је претежно ведро, у осам часова у граду је измјерено 15, а на Леотару 12 степени Целзијуса. Влажност взадуха је 93 процента, ваздушни притисак 984 милибара, уз сјевероисточни вјетар брзине до два метра у секунди. За протекла 24 часа у нашем граду је пало пола литра кише по метру квадратном.
Јутарања температура у Билећи је 14, Берковићима 13, у Невесињу, Гацку и на Чемерну 11 степени. Протеклог дана и ноћи у Билећи је пало пола литра кише, а у Невесињу три литра на квадратни метар.
Према прогнози метеоролога, данас ће бити промјенљиво облачно, са сунчаним интервалима и максималном температуром до 26. Сутра локално могуће слабе падавине, од недјеље киша и пад температуре ваздуха.