
Филм „Свадба“, редитеља и сценаристе Игора Шерегија, у српско-хрватској копродукцији, који обара све рекорде гледаности у региону, освојио је и срца требињских гледалаца свих генерација.
Из Културног центра Требиње обавјештавају публику да ће због великог интересовања, филм "Свадба" бити приказан и у сриједу, 4. фебруара, у терминима - 14, 16, 18 и 20 часова.
Гледаоци истичу да филм осваја динамичним хумором, упечатљивим ликовима које тумачи изузетна глумачка екипа из Хрватске и Србије и ситуацијама које су блиске свакодневном животу на Балкану, што га чини лако разумљивим и забавним за широку публику.
Због огромне популарности филма, већ је најављен његов наставак, који ће, највећим дијелом, бити сниман у Босни и Херцеговини.
У филму, поред осталих, играју: Драган Бјелогрлић, Рене Биторајац, Весна Тривалић, Линда Бегоња, Анђелка Стевић Жугић, Сека Саблић, Срђан Жика Тодоровић, Јанко Поповић Воларић.
Билетарница Културног центра Требиње у сриједу, 4. фебруара, почиње са радом у 12 часова, а карте по цијени од пет КМ, можете купити два сата прије сваке пројекције.
