
Бањалучка полиција ухапсила је лице чији су иницијали Д.Б. из Требиња због сумње да је телефоном слало пријетеће поруке женској особи.
Ово лице осумњичено је за кривично дјело угрожавање безбједности које је починило од 18. маја до 23. јуна, саопштено је из бањалучке Полицијске управе.
Полиција је ухапсила два пијана возача која су учествовала у саобраћајним незгодама са материјалном штетом.
Код лица М.Б. утврђено је присуство 1,56 промила алкохола у крви, а код Ж.С. из Прњавора 2,10 промила.
На подручју Полицијске управе Бањалука јуче је евидентирано пет кривичних дјела, три нарушавања јавног реда и мира, 14 саобраћајних незгода у којима су повријеђена четири лица и пожар.
