Фудбалери „Леотара“ побиједили су данас на „Полицама“ бијељински „Радник“ резултатом 1:0, у утакмици 12. кола Премијер лиге БиХ.

Против фењераша Премијер лиге Требињци су уписали веома важна три бода у борби за опстанак и са укупно 14 на конту направили су још један корак ка средини табеле.

Једини погодак на сусрету постигао је Милош Секуловић у 76. минути, који се након једне гужве најбоље снашао у шеснаестерцу гостију.

Домаћи се имали више лопту у ногама, контролисали игру и створили више прилика, од којих су најизгледније имали – у два наврата Аћимовић, Зец, а потом и Ристић у надокнади времена. Гости из Бијељине своју најбољу шансу пропустили су у завршници првог полувремена преко Пантелића који је погодио пречку.

У наредном колу у Требиње стиже бањалучки „Борац“.