
О нераскидивој вези између душе и ума, као и о потреби да се човјеку приступи као недјељивој цјелини, на трибини “Пут цјеловитости: хармонија духовног и менталног здравља” која је одржана овог викенда у Културном центру Требиње говорили су Гојко Перовић, свештеник, Чедо Миљевић, психијатар и Снежана Кецојевић Миљевић, психијатар и психотерапеут.
Кроз разговор који спаја духовни и психолошки приступ, отварају се важна питања о људској патњи, унутрашњем миру и цјеловитом разумијевању човјека.
Погледајте снимак емисије и придружите се промишљању о темама које се тичу сваког од нас.
Припремила Сунчица Пешић.
Технички реализатор Милко Грубач.
