2845.png (2.21 MB)

Такмичари Атлетског клуба „Требиње“ освојили су данас четири медаље првог дана Првенства БиХ за јуниоре, које се одржава у Рогатици.

Златну медаљу у скоку удаљ освојио је Срђан Шуковић, док су се сребрним одличјима окитили Емилија Пикић у троскоку и Лазар Мариновић у трци на 1.500 метара.

Бронзану медаљу у скоку удаљ освојио је Ненад Крстовић.

Други дан такмичења на програму је сутра.