2845.png (2.21 MB)

Takmičari Atletskog kluba „Trebinje“ osvojili su danas četiri medalje prvog dana Prvenstva BiH za juniore, koje se održava u Rogatici.

Zlatnu medalju u skoku udalj osvojio je Srđan Šuković, dok su se srebrnim odličjima okitili Emilija Pikić u troskoku i Lazar Marinović u trci na 1.500 metara.

Bronzanu medalju u skoku udalj osvojio je Nenad Krstović.

Drugi dan takmičenja na programu je sutra.