
Takmičari Atletskog kluba „Trebinje“ osvojili su danas četiri medalje prvog dana Prvenstva BiH za juniore, koje se održava u Rogatici.
Zlatnu medalju u skoku udalj osvojio je Srđan Šuković, dok su se srebrnim odličjima okitili Emilija Pikić u troskoku i Lazar Marinović u trci na 1.500 metara.
Bronzanu medalju u skoku udalj osvojio je Nenad Krstović.
Drugi dan takmičenja na programu je sutra.
