
Такмичари Атлетског клуба „Требиње“ освојили су данас четири медаље првог дана Првенства БиХ за јуниоре, које се одржава у Рогатици.
Златну медаљу у скоку удаљ освојио је Срђан Шуковић, док су се сребрним одличјима окитили Емилија Пикић у троскоку и Лазар Мариновић у трци на 1.500 метара.
Бронзану медаљу у скоку удаљ освојио је Ненад Крстовић.
Други дан такмичења на програму је сутра.
