Предсједник Републике Српске Милорад Додик изјавио је да се у Требињу из године у годину види напредак на добробит свих који живе у овом граду.
Додик је најавио да би за мјесец или два требало да почне масован откуп земљишта за изградњу аеродрома. Истакао је да у Требињу треба да се изгради још много тога.
- Гради се и нова болница на којој радови добро теку, а која ће бити једна од најмодернијих у региону, по чијем завршетку ће бити завршен стогодишњи посао - рекао Додик.
Каже, да Требиње од Преображења до Преображења добија нови лик.
- То је лијеп, угодан лик тог града пуног људи добре воље. И ако неко хоће да види напредак, онда нека дође у Требиње и видјеће на који начин се гради урбана средина - рекао је Додик.
Предсједник Српске је захвалио свима који су давали подршку изградњу нове болнице у Требињу, као и градоначелнику Мирку Ћурићу на подршци том и другим пројектима у граду.
