1407421.jpg (256 KB)

Пожар на депонији Уборак код Мостара поново је активиран, иако је током ноћи и рано јутрос био под контролом уз стални надзор ватрогасаца.

Из Ватрогасне бригаде додају да је на терену довољан број ватрогасаца и ватрогасних возила.

На пожаришту су током ноћи и јутра дежурала два возила и седам ватрогасаца, а у Мостару се још осјети мирис дима.

Пожар на депонији Уборак избио је у понедјељак, 22. јуна, а јуче је стављен под контролу затрпавањем депоније земљом.