IMG_9454.JPG (203 KB)

У шеснаестфиналу  Kупа БиХ, требињски Леотар је поражен од премијерлигаша екипе Kрупе из Kрупе на Врбасу резултатом 0:4.

Премијерлигаш БиХ је у свим сегментима био бољи од члана Прве лиге Републике Српске и заслужено побиједио.

Сва три гола гости су дали након смушене реакције домаће одбране. Први гол дао је Блажевић у 12. минуту, а Палић је у 20. и 34. минуту постигао и трећи гол за своју екипу. У 73. минуту Мандић је био стријелац четвртог гола. То је био и крајњи резултат данашње утакмице која је одиграна по прелијепом времену на стадиону у Полицама.

Након утакмице тренер Олег Ћурић је рекао да је био евидентан умор код његових играча који их је стигао након напорних утакмица у Kупу и првенству.