У Културном центру Требиње свечано је отворен седми Самит енергетике “СЕТ – Требиње 2026”, који ће, под слоганом “Вјештачка интелигенција покреће и креира енергетску будућност региона”, до петка, 27. марта, окупити више од 700 учесника – доносиоце одлука, водеће стручњаке из области енергетике, представнике институција и енергетских компанија те директоре из свих електропривреда региона.
Самит енергетике свечано је, симболичним притиском на тастер, отворио Сташа Кошарац, министар спољне трговине и економских односа БиХ.
Опширније у емисији коју је припремила Сунчица Пешић.
