J32A7725.JPG (515 KB)

U Kulturnom centru Trebinje svečano je otvoren sedmi Samit energetike “SET – Trebinje 2026”, koji će, pod sloganom “Vještačka inteligencija pokreće i kreira energetsku budućnost regiona”, do petka, 27. marta, okupiti više od 700 učesnika – donosioce odluka, vodeće stručnjake iz oblasti energetike, predstavnike institucija i energetskih kompanija te direktore iz svih elektroprivreda regiona.

Samit energetike svečano je, simboličnim pritiskom na taster, otvorio Staša Košarac, ministar spoljne trgovine i ekonomskih odnosa BiH.

Opširnije u emisiji koju je pripremila Sunčica Pešić.